Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Business Analyst (zr496), Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-12
Lejár 2024-06-12
ID #2165640151
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított May 23, 2024

Leírás

Job Description A DSS Consulting Zrt.

1998-as alapításától kezdve üzleti intelligencia rendszerek, analitikus megoldások bevezetésére és egyedi alkalmazásfejlesztésre specializálódott.

Büszkék vagyunk arra, hogy cégünk úttörő szerepet játszott Magyarországon az üzleti elemző megoldások, az adatbányászat és az információminőség-biztosítás területén.

Érzékelő szenzor tevékenységhez kapcsolódó szoftverfejlesztési feladatok elvégzésére keresünk lendületes, hosszú távú kihívásokat kereső munkatársat, aki számára fontos, hogy remek csapatban, felelősséggel bíró feladatokat lásson el, mint Üzleti elemző.

    Főbb feladatok:   Projektmunkában való aktív részvétel Technikai specifikáció lefordítása nem technikai követelményekké Belsős és külsős felekkel való együttműködés, rendszercélok és követelmények egyeztetése érdekében  Követelményspecifikációk, adatleképezések, diagramok és folyamatábrák kidolgozása, elemzése, fontossági sorrendbe állítása és rendszerezése a fejlesztők és tesztelők számára Dokumentáció készítés  Tesztelési eljárások végrehajtásának meghatározása és koordinálása, valamint tesztesetek kidolgozása az átfogó minőségbiztosítási folyamat kiszolgálására Munkakör betöltésének feltételei: Felsőfokú műszaki vagy IT végzettség 3+ éves üzleti elemzői tapasztalat  Frontend rendszerekben szerzett tapasztalat  Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is) Erős szoftveres és analitikus gondolkodás Kiváló kommunikációs, és prezentációs készségek  Önálló munkavégzés  Munkakör betöltésének előnyei: Product owner pozícióban szerzett tapasztalat  Figma ismeret  Amit kínálunk: Stabil, biztos munkahely Rugalmas munkaidő Home office: alapvetően heti 3 - 4 nap home office lehetősége adott, de beszélgessünk, hogy Te miképp szeretsz dolgozni Versenyképes fizetés Komplex juttatási csomag: §   képzési hozzájárulás - mert nekünk fontos a szakmai fejlődésed §   komoly egészségbiztosítási csomag egy vezető magánegészségügyi szolgáltatónál - mert odafigyelünk az egészségedre §   korlátlan belépő Budapest egyik legszínvonalasabb fitnesstermébe - hogy formában maradj §   nagy összegű cafeteria (SZÉ P kártya) §   és természetesen céges telefon, laptop és egy monitor otthonra is, ha szükséged van rá Felújított, modern iroda (pihenőszobával, terasszal) Családias környezet Fiatal, lendületes, összetartó csapat Barátságos menedzsment   Önéletrajzot a  recruitment@dss.hu  email címre küldhetsz, vagy klikk a ' jelentkezés ' gombra! Ez egy távmunkában végezhető állás.

Requirements -

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Business analyst (zr496)

    Munkaadói információk