Hirdetés

Előkészítő Mérnök, Hungary

Hungary, Hungary, Hungary
Utolsó frissítés 2024-06-22
Lejár 2024-07-22
ID #2122259390
Hungary, Hungary, Hungary,
Módosított April 18, 2024

Aufgaben Vízépítésselfoglalkozó csapatunkba Budapest központú munkavégzéssel keresünk egy, afolyamatos tanulás és szakmai fejlődés iránt elhivatott VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐMÉRNÖK munkatársat.

Gyakornokok és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:- vízépítési projektek (szennyvíztisztítók,víztisztítók, közműépítés) vállalkozási szakaszában szükségesajánlati kalkuláció elkészítése- dokumentáció feldolgozása,ellenőrzése- szakági és konszern egységek bevonása, koordinálása- vállalkozói kör feltérképezése, nyilvántartása,- alvállalkozói,beszállítói árajánlatok bekérése,kiértékelése- a munkák elnyeréséhez szükséges pályázatok elkészítésében történő közreműködés- kockázatokés lehetőségek feltárásában, értékelésében, döntés-előkészítésében való részvétel,- benchmarking (folyamatelemzés), utókalkuláció feldolgozása.

Qualifikationen felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)releváns kivitelezési vagy előkészítési munkatapasztalatfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)elemző és áttekintő képességcsapatorientáltságprecíz munkavégzéselőny: német/angol nyelvtudás Wir bieten Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről.

Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.

Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Új munkatársunkként a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a csapatunkra jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.

Munkavégzéséhez notebookot és okostelefont biztosítunk.

Teljesítményét versenyképes fizetéssel honoráljuk.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Előkészítő mérnök