Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Gépkezelő, Szentgotthárd

Utolsó frissítés 2024-06-21
Lejár 2024-06-21
ID #1904593079
Hungary, Vas County, Szentgotthárd,
Módosított November 1, 2023

FELADATOK:CNC és Síkköszörű gépek alapanyaggal történő kiszolgálásaAlkatrészek gyártása és méréseSzerszámok ellenőrzése, kopott szerszámok cseréjeÁtállások lebonyolításaAMIT KÍNÁLUNK:Versenyképes alapbér, 13. bérSzéleskörű bónuszrendszerKiemelt útiköltség térítésBiztos, hosszú távú munkalehetőségTámogató, munkavállaló központú munkahelyi légkörBarárságos munkatársak,jó csapat, kulturált munkakörnyezeELVÁRÁSOK:3 műszakos műszakrend vállalásaÖnállóságLogikus gondolkodásmódCsapatszellemAmennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi módokon várjuk jelentkezését:Tel: +36 70 6000 736Email: hr.hungaria@ames-sintering.comSzemélyesen: 9970 Szentgotthárd, Felsőliget út 4.(8:00-12:00-ig és 13:00-16:00-ig)

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Gépkezelő

    Munkaadói információk