Hirdetés

AdatbÁzis ÜzemeltetŐ, Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-18
Lejár 2024-07-18
ID #1725316663
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított July 16, 2023

Főbb feladatok, munkák: SQL Server 2016/2019 telepítése/konfigurációja/patchelése, SQL Server Maintenance Plans használata, SQL Server Agent ütemezett feladatok létrehozása, A relációs adatbázisok teljesítményének nyomon követése, Az adatbázisok magasabb elérhetőségének biztosítása, Az üzemeltetés során fellépő hibák elhárítása, Az adatbázisok lehetőségeinek szerveroldalon történő bővítése. Elvárások: Középfokú végzettség preferáltan informatikai területen, Adatbázisüzemeltetésben szerzett 1-3 éves tapasztalat, Oracle Database 12c, 19c ismerete, A Backup/Restore parancsainak ismerete (nem csak felületről), Egyéb mentő szoftverek Acronis, Veeam, Backup Exec használata, Adatbázis tervezéssel és azok adminisztrációjával kapcsolatos feladatok ismerete, Haladó SQL lekérdezések, és SQL tárolt eljárások használata. Előnyök: Felsőfokú informatikus végzettség, Adatmentési megoldások ismerete, Adatbázis teljesítmény problémák diagnosztizálásában való jártasság, SQL, PL/SQL fejlesztési ismeretek, Angol nyelvű dokumentációk használata, releváns Oracle vagy Microsoft vizsgák. Amit kínálnak: Pozícióhoz illeszkedő bérezés, Stabil, hosszútávú munkalehetőség, Teljes munkaidős állás, hibrid munkaidővel, Széleskörű tapasztalatszerzés, izgalmas szakmai kihívásokkal, Tréningeken való részvételi lehetőség, Karrierlehetőség, Modern irodai környezet, Remek, összetartó csapat.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: AdatbÁzis ÜzemeltetŐ