Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Informatikai Szakmai Nyári Gyakornoki Program, Debrecen

Utolsó frissítés 2024-06-18
Lejár 2024-06-17
ID #2120439496
Hungary, Hajdú-Bihar County, Debrecen,
Módosított April 17, 2024

Szakmai gyakornokokat keresünk 2023 nyarára debreceni IT csapatainkba részben otthoni munkavégzéssel.

Részlegünk komplett informatikai megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a többi NI terület számára.

Fő feladataink közé tartozik az alkalmazás- és folyamat fejlesztés, rendszerintegráció, informatikai projektek menedzselése, részt veszünk a szoftverfejlesztési életciklus minden állomásán, valamint biztosítjuk az ehhez szükséges infrastruktúrát.

A gyakornoki időszak július elején kezdődik, és heti 40 órás munkavégzést jelent.

Feladatok: Fejlesztők napi munkájának megismerése, segítése Projektmunkában való részvétel Választható területek: Teszt automatizálás Szoftver tesztelés Oracle alkalmazásfejlesztés Jira adminisztráció és alkalmazásfejlesztés Általános platform- és alkalmazástámogatás Webes alkalmazásfejlesztés és támogatás Elvárások: Folyamatban lévő informatikai tanulmányok Az egyetem által meghatározott szakmai gyakorlati előfeltételek teljesítése Középszintű angol-nyelvismeret Lelkesedés, tanulás iránti vágy Ne csak „letudni” akard a gyakorlatot Amit kínálunk: Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése és igazolása Munkatapasztalat szerzése valódi multinacionális környezetben Lehetőség hosszútávú gyakornoki pozíció betöltésére (tanulmányok figyelembe vételével, részmunkaidőben)

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Informatikai szakmai nyári gyakornoki program

    Munkaadói információk