Hirdetés

Építési Festő, Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-13
Lejár 2024-07-13
ID #2146280798
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított May 7, 2024

Állást keres Hollandiában? Akkor ez tökéletes lehetőség Önnek! Egy holland cég, amely folyamatban lévő építészeti festési projekteken dolgozik, független és keményen dolgozó építészeti festőket keres.

Munkaköri leírás: Napi feladatai közé fognak tartozni fémszerkezetek vagy épületek festése Csoportban vagy egyénileg fog dolgozni Követelmények: 3-4 minimális év releváns tapasztalattal Angol nyelvtudás B1-B2 szinten Rendelkeznie kell építési festési tapasztalattal Jó lenne holland munkatapasztalattal rendelkezni Elérhetőség a Hollandiába történő költözéshez Jogosítvány megléte szükséges Az Európai Unió egyik országának állampolgára kell lennie Miért választana velünk dolgozni? Csapatunk TÁMOGATÁST és ÚTMUTATÁST kínál Önnek, kezdve a megfelelő állás kiválasztásával, segítve Hollandiába érkezéskor (szállás, regisztrációs papírok), majd az együttműködésünk teljes időtartama alatt.

HOLLAND MUNKASZERZŐDÉS, függetlenül attól, hogy milyen munkát keres (ideiglenes vagy fuvarozó Hollandiában) SZÁLLÁST biztosítunk (saját szoba, internet kapcsolat, rezsi).

Ha nincs szüksége az általunk kínált szállásra, vagy úgy dönt, hogy időben költözik, akkor nettó 20 Euro/munkanap lakhatási támogatást kap, maximum heti 5 napra.

Nálunk bérelheti az autót, mi pedig ÜZEMANYAGKÁRTYÁT adunk.

Ha saját autót használ, 0,19 euró/km üzemanyag-kedvezményt adunk minden olyan kilométer után, amely meghaladja a szállás és a munkahely közötti 10 km-es távolságot.

Ha a munkához VCA tanúsítvány szükséges, a vizsga kifizetésével tudunk segíteni Heti bér, minden csütörtökön átutalva a számlájára Nem számítunk fel semmilyen jutalékot vagy indulási díjat.

Jelentkezzen MOST, és egyik toborzónk a lehető leghamarabb felveszi Önnel a kapcsolatot!

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Építési festő

    Munkaadói információk

    Eastmen