Hirdetés

Könyvelő, Budapest

Utolsó frissítés 2024-07-22
Lejár 2024-08-22
ID #2229751054
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított July 6, 2024

A hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező DEKRA Akademie Kft.

pénzügyi SSC csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: Könyvelő.

, Könyvelői feladatok: teljeskörű könyvelési feladatok ellátása havi zárások elkészítése, tiszta, átlátható főkönyv biztosítása főkönyv-analitika egyezőség biztosítása éves beszámoló, kiegészítő melléklet elkészítése könyvvizsgálatban való közreműködés adóbevallások elkészítése és beadása kapcsolattartás a társosztályokkal kapcsolattartás az adóhatósággal helyi adók kezelése, bevallások beadása MNB, KSH adatszolgáltatás elkészítése , regisztrált mérlegképes könyvelő (vagy regisztrálható) min.

5 éves szakmai tapasztalat számviteli törvény, adó törvények naprakész ismerete kommunikációképes angol nyelvtudás SAP ismerete nélkülözhetetlen megbízhatóság, önállóság precíz munkavégzés fegyelmezett személyiség csapatjátékos , Felsőfokú gazdasági végzettség , havi bruttó bér tapasztalattól függően bruttó 900 000 Ft-tól, béren kívüli juttatások  cafetéria, munkába járás támogatás próbaidő után egészségbiztosítás továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel próbaidő után home office lehetőség   Munkavégzés helye: Budapest, XV.

kerület   Egyéb juttatások: cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Könyvelő

    Munkaadói információk