Hirdetés

Marketing És Trade Manager, Hungary

Hungary, Szabolcs-szatmár-bereg, Hungary
Utolsó frissítés 2024-06-24
Lejár 2024-07-24
ID #1728033268
Hungary, Szabolcs-szatmár-bereg, Hungary,
Módosított July 17, 2023

Milyen feladatok várnak Önre: A termék márka stratégiájának megalkotása és megvalósítása, Az éves üzleti tervezési folyamatban való aktív részvétel, ill. a trade marketing budget kialakítása, követése A márka éves aktivitás tervének kidolgozása, beleértve az innovációs, kommunikációs és aktivációs területeket, A márka éves aktivitás tervének teljes körű, sikeres megvalósítása, A márka innovációs tervének folyamatos fejlesztése, Az éves innovációs terv alapján új innovációk indítása és új termék bevezetések hatékony levezénylése, Az S&OP folyamatokban való aktív részvétel, A piac és versenytársak folyamatos nyomon követése, elemzése és akciótervek meghatározása a folyamatos fejlődés érdekében, Értékesítési stratégiák tervezésének támogatása, valamint eladásösztönző stratégiák, értékesítési módszerek, speciális eladás ösztönző tervek és kampányok tervezése, megvalósítása, ellenőrzése, Döntéselőkészítés az ügyvezetés felé, Folyamatos field visit, riportok készítése, A márka minőségi megjelenésének biztosítása, ellenőrzése, Trade aktivitások szervezése. Ezek az elvárások, ahhoz, hogy sikeres legyen: Főiskolai vagy egyetemi végzettség, Legalább 3 éves szakmai tapasztalat FMCG területen nemzetközi vállalatnál marketing és trade managerként. Előny: 5+ éves szakmai tapasztalat FMCG területen nemzetközi vállalatnál marketing és trade managerként. Amit megbízónk kínál: Pozícióhoz illeszkedő jövedelem, Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása, Stabil hátterű vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Marketing És trade manager