Hirdetés

MinŐsÉgellenŐr, Hungary

Utolsó frissítés 2024-06-22
Lejár 2024-07-22
ID #1728032859
Hungary, Tolna County, Hungary,
Módosított July 17, 2023

Főbb feladatok: Termékek, gyártási tételek minőségi megfelelésének ellenőrzése, Mérési eredmények dokumentálása, Kapcsolattartás a minőségbiztosítási osztállyal, A termelési folyamatok előírásoknak megfelelő működésének biztosítása, ellenőrzése, A vevői reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel, ehhez kapcsolódó termelési jegyzőkönyvek összegyűjtése, azok elemzése, A minőségellenőrzési mérőeszközök ellenőrzése, beállítása, A termékek és az alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel, Minőségügyi jegyzőkönyvek és dokumentumok naprakészen tartása, A minőségi problémák, vagy lehetséges reklamációt előidéző események megelőzése, szükséges intézkedések megtétele, Részvétel a problémát kiváltó okok felderítésében, a hibák korrigálásában és megelőzésében, Aktív kapcsolattartás a gyártással a minőséget érintő témákban, Együttműködés a próbagyártásnál a termékfejlesztési osztállyal. Az álláshoz tartozó elvárások: Középfokú végzettség érettségivel, Három műszakos munkavégzés vállalása. Előny: 1-3 év élelmiszeriparban szerzett tapasztalat, Bejárás saját autóval. Amit kínálunk: Pozícióhoz illeszkedő bérezés, Kiemelt béren kívüli juttatások, Hosszú távú, biztos munkahely, Napi 1 meleg étkezés, Cafetéria, Lakhatási támogatás, Bejárási támogatás.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: MinŐsÉgellenŐr