Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Failure Analysis Engineer, Tatabánya

Hungary, Komárom-esztergom, Tatabánya
Utolsó frissítés 2024-06-20
Lejár 2024-06-20
ID #2184147482
Hungary, Komárom-esztergom, Tatabánya,
Módosított June 6, 2024

Job Description Hibaelemző Mérnök / Failure Analysis Engineer A Sanmina-SCI Magyarország Kft egy amerikai multinacionális vállalat, melynek Európai központi telephelye Tatabányán 1997-óta működik.

A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat.

Az elmúlt 26 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről.

IMS gyára évi több millió elektronikai alkatrészt és összetevőt gyárt az autóipari és telekommunikációs iparágaknak; SGS gyárában pedig telekommunikációs és orvostechnikai eszközöket javít..

FŐ FELADATAI: Javítási tervek készítése, prioritások meghatározása, megvalósulás felügyelete Javítási adatok elemzése, szükség esetén megelőző intézkedések létrehozása Törekvés a javítás hatékonyságának növelésére Felelősségi körébe tartozó termékekkel kapcsolatban felmerülő technikai problémák elemzése, kezelése Gyökérok feltárása, intézkedések bevezetése, riportálása Termékekkel kapcsolatos tréningek tartása a hibelemző technikusok tudásának fejlesztése érdekében Termékmérnökkel együttműködve részt vesz a vevői változások (ECO) bevezetésében KÉPZETTSÉG, TAPASZTALAT: Elektronikai felsőfokú végzettség (Villamosmérnök diploma) Forrasztási, áramkör építési, teszter fejlesztési tapasztalat Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban Hiradástechnikai, mikrohullámú, rádiós tapasztalat előny EGYÉB JUTTATÁSOK: Biztos hosszútávú munkalehetőség Kiemelkedő Cafeteria juttatások Versenyképes bér Albérlet támogatás Kiváló bejárás támogatás

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Failure analysis engineer

    Munkaadói információk