Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Fejlesztési Mérnök, Esztergom

Hungary, Komarom-esztergom, Esztergom
Utolsó frissítés 2024-07-20
Lejár 2024-07-19
ID #2229751215
Hungary, Komarom-esztergom, Esztergom,
Módosított July 6, 2024

, Automata gyártósorok fejlesztése, karbantartók támogatása / oktatása és termelés támogatása.

Napi minőségügyi feladatokban aktív részvétel.

Egyéni gépalkatrészek / készülékek tervezése 3 D környezetben.

Együttműködés a területér felelős mérnökkel és a társosztályokkal.

, Felsőfokú műszaki / mérnöki diploma (gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök) Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat 3 D tervező program ismerete (Auto Cad, Solidworks, Inventor) B kategóriás jogosítvány Önálló munkavégzésre való képesség , Autóipari tapasztalat Vezérléstechnikai ismeretek Pneumatikus rendszerek ismerete , Változatos és felelős szakmai munka - folyamatos fejlődés Versenyképes jövedelem és kapcsolódó juttatások, prémiumok Munkába-járás támogatás

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Fejlesztési mérnök

    Munkaadói információk