Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Sap TanÁcsadÓ És FejlesztŐ, Hungary

Hungary, Baranya, Hungary
Utolsó frissítés 2024-06-13
Lejár 2024-06-12
ID #1728032866
Hungary, Baranya, Hungary,
Módosított July 17, 2023

Rád váró feladatok: Ügyfeleink támogatása SAP® szoftvermegoldások kivitelezésében és karbantartásában SAP® tanácsadás és/vagy fejlesztésben való részvétel SAP® megoldások integrálása és megvalósítása, valamint fejlesztési stratégiák és koncepciók kidolgozása Proaktív közreműködés a projektekben Aktív kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfeleinkkel Koordinálási és irányítási szerepkör is várhat rád, melybe beletartozik a szakmai felelősségvállalás a csoport sikerességéért Kollégák mentorálása Mit hozz magaddal az új munkakörbe: Felsőfokú végzettség Min. 3-5 év munkatapasztalat SAP® területen Üzleti folyamatokban való jártasság Legalább egy SAP® modul ismerete (Pl.: FI / SD / MM / PM / PP / IS-U stb.) Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás Utazási hajlandóság Önálló munkavégzés Felelősségtudatos magatartás Ha tanácsadóként jelentkeznél: Többéves gyakorlati tapasztalat koncepció alkotásban, elemzésben, felmérésben, tesztelésben Ügyféligények felderítésében Megoldási javaslatok meghatározása, kidolgozása Rendszerkonfigurációk ismerete Ha fejlesztőként jelentkeznél: Többéves tapasztalat szoftverfejlesztésben Az SAP® összetevőinek műszaki elemzése, tervezése, kódolása, konfigurálása és tesztelése ABAP / ABAP OO SAP® HANA ismerete Előnyt jelent: Egyéb szakmai tanúsítvány SAP® Business ByDesign ismeret Cloud technológiák ismerete Webfejlesztői ismeretek UI5, Fiori ismerete Amit kínálunk: Karrierépítési lehetőségek Home Office lehetőség 15-féle egyéb juttatás Bónuszrendszer és nyelvi tréningek Külföldi üzleti utak Rendszeres csapatépítő programok Hazai és nemzetközi projektek Folyamatos fejlődési lehetőségek Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád Kávé, tea biztosítva van az irodában Egy fiatalos vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Sap tanÁcsadÓ És fejlesztŐ