Hirdetés

KÖzÚti SzÁllÍtmÁnyozÁsi ÜgyintÉzŐ (pÁlyakezdŐ), Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-19
Lejár 2024-07-19
ID #1715575244
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított July 13, 2023

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: Közút FTL és LTL export és import szállítmányok teljeskörű lebonyolítása Árajánlatok kidolgozása és kiadása ügyfelek részére Szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, fuvarlevelek kiállítása, teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során Folyamatos és jó kapcsolat kiépítése az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal Számlázás, alvállalkozói számlák igazolása AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: Pályakezdők jelentkezését is várjuk Minimum középfokú szakirányú végzettség Precíz adminisztrációra való igényesség Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office) Nyitottság az új kihívásokra/lehetőségekre és az újfajta feladatokra Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség Rugalmasság és hajlandóság a csapatmunkára AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: Szállítmányozási szakirányú felsőfokú végzettség Szállítmányozási tapasztalat További idegen nyelv ismerete AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL: Versenyképes fizetés Céges mobiltelefon (magánhasználatra is), laptop Stabil cég nyújtotta biztonság Változatos, sokszínű munka Szakmai fejlődési lehetőség Belvárosi munkahely Home office munkavégzés lehetőség SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Angol – Aktív középfok/kommunikációképes szint

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: KÖzÚti szÁllÍtmÁnyozÁsi ÜgyintÉzŐ (pÁlyakezdŐ)