Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Ssc Ap Könyvelő, Győr

Utolsó frissítés 2024-06-18
Lejár 2024-06-17
ID #2031866531
Hungary, Győr-Moson-Sopron County, Győr,
Módosított February 16, 2024

Feladatok: Beérkező szállítói számlák tartalmi, formai és alaki ellenőrzése Beszállítói számlák előkészítése a könyvelés számára Beérkező számlák adminisztrációja, könyvelése a vállalatirányítási rendszerben és DMS-ben Számlafolyamat - menedzsment: hiányos és hibás számlák nyomon követése, a workflow-k rövid határidőn belüli elindítása és sikeres lezárása Az AP könyvelő csoporton belüli számlamenedzsment felügyelet, a hibás, illetve a hiányos számlák nyilvántartása, riportálása a vezető felé Havi és éves záráshoz szükséges dokumentumok előkészítése, adatszolgálatás a zárási folyamatokhoz Szoros együttműködés a központi számviteli részleggel, valamint a beszerzési területtel Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő kérdéseik megválaszolása, hiányzó információk összegyűjtése Elvárások: Felsőfokú, szakirányú - gazdasági végzettség Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat, nemzetközi környezetben Preferáltan SSC-ben szerzett munkatapasztalat előny Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat előny MS office programok felhasználói szintű ismerete - kiemelten Excel és Word Nagyfokú precizitás, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség, kiemelkedő kommunikációs készség Amit kínálunk: Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Ssc ap könyvelő

    Munkaadói információk