Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Projektkoordinátor, Győr

Utolsó frissítés 2024-06-24
Lejár 2024-06-23
ID #2142943806
Hungary, Győr-Moson-Sopron County, Győr,
Módosított May 4, 2024

A GROB-Csoport 6 gyártóüzemében és 14 telephelyén világszerte több mint 8500 főt foglalkoztat.

A GROB Hungaria Kft.

a GROB vállalat magyarországi értékesítési és szerviz szakkirendeltsége.

A GROB évtizedek óta meghatározó partnere az autóiparnak.

Célunk, hogy a szaktudásunk és a technológiánk mindig egy lépéssel a piaci igények előtt járjon.

Munkatársainknak kiemelkedő szerepe van abban, hogy a GROB a nemzetközi versenyben nemcsak helytáll, hanem a technológiai- és piacvezető szerepét tovább építi.

Csapatunk erősítésére győri székhelyünkre keressük új kollégánkat PROJEKTKOORDINÁTOR pozícióban.

Ezek a feladatok várnak Önre: Felelős a részlegek közötti projektkoordinációért, tekintettel a határidőkre, költségekre és létszámigényre Dokumentálja és tájékoztatást ad a projekt előrehaladásáról a projektben érintett belső és külső szereplőknek, beszámol a projektmenedzsernek és az ügyvezetésnek A projekt megkezdése előtt tervet készít, hogy a projektnek zökkenőmentes alapot teremtsen, az esetleges nehézségeket célzott intézkedésekkel ellensúlyozza Az Ön képességei: Gépipari, elektrotechnikai, mechatronikai vagy műszaki menedzser szakirányú befejezett felsőfokú tanulmányok Többéves szakmai tapasztalata van a projekttervezés és konstrukció terén (szakterületeink mind a forgácsolási, mind az szereléstechnológia)Munkájában önálló és lelkiismeretes, személyiségét a megoldásorientáltság jellemzi Erősségei közé tartozik az asszertivitás, a nagyfokú terhelhetőség és a csapatban való munkavégzés Magyar és német nyelven kiválóan kommunikál írásban és szóban, angol nyelvtudása fejleszthetőUtazási hajlandóság alkalmanként hazai és külföldi ügyféllátogatás céljából Amit kínálunk Önnek: Személyre szabott betanulási program az anyacégünknél Mindelheimben (Németország), ill.

hazai csapatunkban Biztosítunk minden szükséges munkaeszközt (laptop, i Phone, stb.)Vonzó és teljesítményorientált bérezés számos további juttatással Rugalmas munkaidő Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, innovatív, nemzetközi munkáltatónál

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Projektkoordinátor

    Munkaadói információk