Hirdetés

Projektvezető, Hatvan

Utolsó frissítés 2024-07-22
Lejár 2024-08-22
ID #2233349288
Hungary, Heves County, Hatvan,
Módosított July 8, 2024

Leírás

Az ADAM-HOUSE Innovatív Kft.

(www.adamhouse.hu) 100%-ban magyar tulajdonú, SIP paneles készházak gyártásával és építésével foglalkozó vállalkozás.

Cégünk 3 üzemben folytat jelenleg tevékenységet, mindhárom Heves vármegyében helyezkedik el.

Az ADAM-HOUSE családi házak, modul és mobil épületek, egyéb ipari és közintézmények kivitelezésével foglalkozik.

Cégünk 2018-ban alakult, mára 40+ munkavállalói létszámmal tevékenykedik és az egyik legdinamikusabban fejlődő és növekvő SIP paneles készházgyártóként ismert vállalkozás.

Portfóliónkban már nem csak a családi házas kivitelezések találhatók meg, hanem különböző ingatlanfejlesztésekben való részvételek, lakó- és nyaralóparkok kivitelezései Magyarországon és külföldön egyaránt.

Nagyléptékű fejlődéseinkhez mindig a legmegfelelőbb csapattársat keressük, akivel az új kihívásokat közösen tudjuk megoldani, emiatt keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:   , A munkakör fő tartalma, célja: A munkákat a projekt vezetője irányítja, akinek feladata a projektterv (műszaki- és pénzügyi ütemterv, stb.) elkészítése, a projekt operatív feladatainak megszervezése, koordinálása és irányítása, a teljesítések ellenőrzése és minősítése, valamint kapcsolattartása a megrendelőkkel és tervezőkkel.

Hozzá tartozik az árajánlatok készítése, műszaki előkészítőkkel, gyártmánytervezőkkel, üzemvezetővel, illetve az értékesítő kollégával való egyeztetés az ajánlatot érintő kérdésekben.

A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása és munkájuknak irányítása.

A projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása, a tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése, az ütemezésben meghatározott feladatok végrehajtása.

Kapcsolattartás a megbízóval, megrendelővel és az illeszkedő szervezetekkel, tervezőkkel.

Kritikus pontokon döntéshozatal vagy döntéselőkészítés.

Elkészíti a projektelőrehaladási jelentéseket a monitoring adatok alapján, a cégvezetés tájékoztatása a projekt pillanatnyi állapotáról és előrehaladásáról.

Felel a projekt zárásához kapcsolódó szakmai- és gazdasági elszámolás elkészítéséért.

Fővállalkozói/Generálkivitelezői szerződés átnézése, értelmezése, megértése, a projekt során ezek alkalmazása, betartása, betartatása.

Munkaterület átadás-átvétele, állapotrögzítés, építési napló megnyitása, ellenőrzése.

Fel- és levonulási feladatok ellenőrzése, dokumentálása.

Pénzügyi ütemezés elkészítése.

Alvállalkozói tendereztetés lebonyolítása, műszaki- és pénzügyi egyeztetések, alku lefolytatása, alvállalkozói szerződések elkészítése, véglegesítése.

Megrendelői- és alvállalkozói hivatalos levelezés lebonyolítása, koordinálása.

Projekt eredményességének folyamatos ellenőrzése, jelentés a cégvezetés és megrendelő részére.

Szerződésnyilvántartó vezetése és naprakész állapotban tartása.

Megrendelői- és alvállalkozói teljesítés igazolási folyamat koordinálása, ellenőrzése, számlák kiadásának előkészítése.

A rendelkezésre álló engedélyek, határozatok ismerete, a rendelkezésre álló tervek ismerete.

Helyszíni kivitelezések ellenőrzése ütemterveknek megfelelően / átadások előtt.

Az ellenőrzési jogkört gyakorló személy értesítése minden lényeges eltérésről a költségek és a határidő vonatkozásában.

Átadási dokumentációk, (pl.: jegyzőkönyvek, garancialevelek, használatbavételi engedélyhez szükséges kivitelezői dokumentáció) összeállításának koordinálása.

Műszaki átadás-átvételi folyamat koordinálása.

Pénzügyi lezárás koordinálása, végelszámolás elkészítése.

,   Minimum 5 év szakmai tapasztalat.

Szakirányú felsőfokú végzettség (építész-, építőmérnök).

Önálló munkavégzés.

Rugalmasság, pontosság.

Kreativitás.

Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel).

Problémamegoldó készség.

Jó szervezőkészség.

Határozott fellépés, magabiztosság.

Angol nyelvtudás.

Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven.

,   Családi házas építkezések lebonyolításában szerzett tapasztalat.

Készház technológiában való jártasság.

Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte.

CAD program, pl.

Auto CAD ismerete.

MS Office és Project felhasználó szintű ismerete, Excel kiemelten.

,   Versenyképes munkabér Hosszú távú munkalehetőség.

Stabil lábakon álló, tőkeerős és folyamatosan fejlődő cég.

Fiatal, dinamikus csapat.

Családias légkör, összetartó csapat.

Mobiltelefon Laptop Munkavégzéshez szükséges szoftverek Építési helyszínre való kijutáshoz céges autó Különleges, kihívást jelentő munkák kivitelezése.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Projektvezető