Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Junior Masterdata Specialist & Sales Admin, Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-22
Lejár 2024-06-21
ID #2051249773
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított March 1, 2024

Fő feladatok: Törzsadatok beállítása, karbantartása, érvényesítése (szállító, vevő, anyag, költség/profit központ szerződéssel és árral kapcsolatos adatok) teljes számlainformációkkal, Aktív részvétel az adatok ellenőrzésével és tisztításával kapcsolatban, Az adatátviteli dokumentumok (Idoc) határidőre történő feldolgozása, és a napi, heti árellenőrzések elvégzése, Kapcsolattartás az ügyfélszámlázási csapat, az ügyfelek és az értékesítési képviselők között, hogy támogassa a kérdések megoldását, és teljesítse a számlák pontos kézbesítésére és az ügyfélnyilvántartások vezetésére vonatkozó különleges kéréseket, Különböző jogszabályok egyeztetésének elvégzése, jelentések készítése.

Követelmények: Egyetemi vagy főiskolai végzettség adminisztratív vagy közgazdasági területen, 1-3 éves adatkezelésben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, MS Office ismeretek, különösen az Excel alapfunkciók és pivot táblák, Középfokú angol nyelvtudás elsősorban írásban, Kiváló kommunikációs, interperszonális és elemző készség, Proaktív hozzáállás és ügyfélközpontú gondolkodásmód.

Előnyök: Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügy és számvitel területen, SAP / Salesforce területen szerzett tapasztalat, Szolgáltató központok (SSC) üzemeltetése során szerzett tapasztalat, Ügyfélszámlázásban és/vagy készpénzes alkalmazásban szerzett tapasztalat, Alapfokú szlovák nyelvtudás.

Juttatások: Pozícióhoz illeszkedő bérezés, Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál, Kimagasló cafetéria csomag, Éves bónusz, Fejlődési lehetőség, Modern irodai környezet.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Junior masterdata specialist & sales admin