Hirdetés

Stratégiai Beszerző, Győr

Utolsó frissítés 2024-06-19
Lejár 2024-07-19
ID #2171473879
Hungary, Győr-Moson-Sopron County, Győr,
Módosított May 28, 2024

Munkaköri feladatok: Globális beszerzési előírások, folyamatok betartatása és koordinálása NON-BOM beszerzés területén, 4 magyarországi telephelyen Beszerzési megállapodások előkészítése a Corporate előírások és iránymutatás figyelembevételével Szolgáltatási szerződések feltételeinek letárgyalása, a szerződések elkészítése Beszállítók teljesítményének folyamatos monitorozása és riportálása Új beszállítók keresése és kiválasztása, illetve tárgyalások lebonyolítása Koordináció a vállalati szakterületek és meglévő, illetve potenciális beszállítók között a vállalati beszerzések optimális feltételeinek biztosítása érdekében A beszerzés szakmai területhez kapcsolódó törvényi szabályozás nyomon követése A beszerzés munkáját segítő piaci információk gyűjtése és elemzése A munkakörhöz tartozó elvárások: Releváns felsőfokú végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás 3-5 év indirekt beszerző pozícióban szerzett tapasztalat Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség Autóipari tapasztalat valamint műszaki háttér előnyt jelent Jó problémamegoldó készség Stratégiai gondolkodás Elemzőképesség

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Stratégiai beszerző

    Munkaadói információk

    Dana