Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Plc / Robot Programmer, Székesfehérvár

Utolsó frissítés 2024-06-22
Lejár 2024-06-21
ID #2174369741
Hungary, Fejér County, Székesfehérvár,
Módosított May 30, 2024

A Career at HARMANAs a technology leader that is rapidly on the move, HARMAN is filled with people who are focused on making life better.

Innovation, inclusivity and teamwork are a part of our DNA.

When you add that to the challenges we take on and solve together, you’ll discover that at HARMAN you can grow, make a difference and be proud of the work you do every day.

Feladatok: Az új termékek bevezetésének támogatása programozói, illetve villamos tervezői szempontból.Új és meglévő berendezések tervezése, amely magában foglalja az eszközök kiválasztását is.Új és meglévő berendezések elektromos komponenseinek programozása PLC, robot, stb.

Fejlesztési projektek irányítása A berendezések tervezésénél és kivitelezésénél a vonatkozó szabványok, előírások betartása és betartatása Külsős tervezési munkák managementje Szoros együttműködés a belső mechanikus tervező csapattal és a társosztályokkal Folyamat, berendezés standardizálások kialakítása és fejlesztése azok betartása és betartatása Dokumentáció management A hibaköltségek csökkentése a komplex hibák felismerésén keresztül a gyártási folyamatban.

A gyártóterületek termelékenységeinek növelése a berendezések ki)fejlesztése által.

Együttműködés a Termeléssel, a Minőségbiztosítással és a Karbantartással a folyamatos fejlesztés érdekében, és a termelési területek között az ismeretek, tudás áramlásának biztosítása.

Elvárások: Középfokú angol nyelvismeret Villamosmérnöki végzettség vagy 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

Alapvető PC felhasználói ismeretekÖnálló, szisztematikus munkavégzés Tervező szoftverekben való jártasság, gyakorlat (E-Plan)Robot programozási ismeretek és gyakorlat (Epson, Mitsubishi, KUKA)Ipar 4.0-ban szerzett tapasztalat Amit ajánlunk: Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival Versenyképes fizetési csomag Széles körű műszaki képzés Karrierfejlesztési lehetőségek Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer.

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard torace, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Plc / robot programmer

    Munkaadói információk

    HARMAN International