Ez a munka lejárt.

Hirdetés

Üzletfejlesztési Menedzser, Miskolc

Utolsó frissítés 2024-07-20
Lejár 2024-07-19
ID #2199521427
Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén County, Miskolc,
Módosított June 20, 2024

Az alábbi feladatok várnak Önre: Jelenlegi ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, valamint új B2 B kapcsolatok kiépítése, Értékesítési célok elérése és folyamatos nyomonkövetése, Árkalkulációk és ajánlatok elkészítése, Tárgyalások megszervezése és lefolytatása, szerződéstervezetek előkészítése, Új piacok felkutatása és elemzése, bemutatása a vezetők felé, A vállalat személyes képviselete rendezvényeken, szakmai programokon.

Önt keressük, ha: Felsőfokú végzettséggel rendelkezik, Minimum 2-3 éves tapasztalatot szerzett B2 B értékesítési területen, Angol nyelvtudása magabiztos, szóban és írásban egyaránt, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik, Felhasználói szintű számítógépes ismeretei naprakészek.

Előny, ha: Autóipari területen szerzett tapasztalatot, Német nyelvtudással rendelkezik, Releváns, autóipari kapcsolatrendszer áll rendelkezésére, Korábban értékesítési tapasztalatot szerzett ipari területen.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk: Korrekt bérezési feltételek, Vállalati gépjármű biztosítása, Hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Üzletfejlesztési menedzser