Hirdetés

Vámügyintéző, Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-24
Lejár 2024-07-24
ID #2104516478
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított April 6, 2024

Job Description : A UPS, a világ legnagyobb csomagkézbesítő cég története több mint egy évszázaddal ezelőtt kezdődött egy mindössze 100 dolláros kölcsön felvételével, hogy elindulhasson egy apró üzenetküldő szolgáltatás.

Hogyan fejlődtünk több milliárd dolláros globális vállalattá? A legmodernebb szállítási módszerünk, a nemzetközi kereskedelemi tapasztalatunk, a logisztikai és a pénzügyi szolgáltatásaink kiválósága a válasz.

A UPS-nél az ügyfél az első, akit kiemelkedő csapatunkkal és innovatív megoldásainkkal támogatunk nap, mint nap.

Több mint 495 000 munkatársunkkal, több mint 220 nemzetet és területet köt össze az utakon, a sínen, a levegőben és az óceánon keresztül.

Holnap a UPS folytatja iparágvezető szerepét a világ összeköttetésével, elkötelezetten a minőségi szolgáltatás és a környezeti fenntarthatóság mellett.

​ Főbb feladatok, munkák : Kapcsolattartás a vámhivatallal Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása Dokumentumok archiválása Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartásaÜgyfelek kiértesítése a szállítmány beérkezéséről, jövőbeni megérkezésérőlÜgyfelek megkeresése a vámkezeléshez szükséges okmányok kitöltése érdekében A helyesen kitöltött megbízás alapján az adott anyag átadása okmányírásra Szaktanácsadás ügyfeleink részére Részvétel a vámcsoport napi tevékenységében, az ügyek szakszerű és pontos megoldásában Az álláshoz tartozó elvárások : Vámügyintéző végzettés Középfokú végzettség Alapszintű angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)Precizitás, önálló munkavégzés Jó kommunikációs készség Terhelhetőség Amit kínálunk:versenyképes juttatáscafeteriamunkábajárás támogatása (30 Ft/km)önkéntes nyugdíjpénztártanulási lehetőségfiatalos környezet Employee Type: Permanent UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: Vámügyintéző

    Munkaadói információk