Ez a munka lejárt.

Hirdetés

VizsgÁlÓmÉrnÖk, Budapest

Utolsó frissítés 2024-06-23
Lejár 2024-06-22
ID #1719098692
Hungary, Budapest, Budapest,
Módosított July 14, 2023

Feladatok: Orvosi-, in vitro diagnosztikai-, és laboratóriumi készülékek szakértői és szabványossági vizsgálatainak önálló elvégzése a vonatkozó szabványok, előírások, eljárások szerint, Az eredmények vizsgálati jegyzőkönyvben történő rögzítése és értékelése angol nyelven, Vizsgálat során átvett dokumentumok és vizsgálati minták szakszerű kezelése, tárolása, Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a vizsgálatok végzésébe bevont alvállalkozókkal és a terméktanúsító-hellyel, Mérő és vizsgáló műszerek megfelelő használata, állapotának megőrzése, Kapcsolattartás az ügyfelekkel, Együttműködés a társvállalatokkal belföldön és külföldön. Elvárások: Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, 1-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki gyakorlat, Tárgyalási szintű angol nyelvtudás – írásban és szóban egyaránt –, melyet a mindennapi munkában képes használni, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, valamely levelező rendszer, Internet), Lépéstartás a jelenlegi és jövőbeli termékbiztonsági követelményekkel, vizsgálati eljárásokkal, műszerekkel, technológiával, Képesség a termékvizsgálattal összefüggő szakértői tevékenységre – vizsgálatok elvégzésére és dokumentálására – felelősségteljes, szakszerű, elfogulatlan végrehajtására, Képesség az orvostechnikai eszközök tudományos/műszaki fogalmainak és funkcióinak megértésére, Nagy odafigyelés a részletekre és a pontosságra, alapos munkavégzés, Legyen képes önállóan dolgozni általános felügyelet mellett, Udvarias és hatékony kommunikáció/levelezés a belső és külső ügyfelekkel, Mérnöki gondolkodásmód. Előnyök: Vizsgáló intézetnél / vizsgáló laboratóriumnál / tanúsító szervezetnél szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat termékvizsgálat területén, Orvosi-, in vitro diagnosztikai-, és laboratóriumi készülék gyártónál szerzett legalább 3 éves tapasztalat (minőségügy, eszközvizsgálat és/vagy tervezés, fejlesztés területén), Az ISO/IEC 17025:2017 Vizsgáló- és kalibrálólaboratóriumok felkészültségének általános követelményeit tartalmazó nemzetközi szabvány ismerete, B típusú jogosítvány. Amit kínálunk: Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezés, Átlagosnál magasabb cafetéria keret, Hosszútávú munkalehetőség, Stabil, nagyvállalati nemzetközi háttér, Szakmai fejlődési lehetőség. Munkavégzés központi helye: Budapest (Zuglói vasútállomás közelében). Munkaidő: teljes munkaidő, egyeztetés szerinti rugalmas munkarend (törzsidő: 9:00-15:00) Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Szerződéstípus: Állandó
Fizetés típusa: Havi
Foglalkozása: VizsgÁlÓmÉrnÖk